| Alisstor a întrebat:

Inca o intrebare pentru voi. Cunosc o tipa, foarte enervanta. Like, ea e asa in general annoying, dar incearca de fooaarte multe ori sa intre in discutie cu mine si eu in general n-am chef sa vb cu ea big grin. Cred ca ma place deoarece "se simte bine" cand imi face mie viata grea si cand primeste reprosuri la adresa comportamentului ei de la altii, se supara, insa cand ii reprosez eu cate ceva in general nu ma baga in seama, ca si cum ar zice... "ai ce glumetz esti" laughing Si da, stiu ca suna prostesc.
Sincer e chiar draguta fata, dar nu imi place de ea deoarece, nu stiu ce parere au ceilalti, dar pe mine ma scoate din sarite si nu m-as vedea niciodata intr-o relatie cu ea. Insa totusi, parca mi-ar parea asa putin rau sa i-o tai din scurt de fiecare data.
Acum. Intrebarea mea e: Voi ce ziceti? Sa o ignor in continuare (ar fi de preferat) sau sa zicem... sa ies cu ea macar odata si sa incerc (da, doar sa incerc) sa-i dau o sansa?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Depinde... Daca e asa eu zic sa nu ii dai o sansa. Stii dc? K ea o sa creada ca si tie iti place de ea si atunciu CHIAR ca nu o sa te mai lase in pace. Dar. Faci ce crezi. Succes!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai zis ca ii place sa iti faca viata amara tu poti sa ii acorzi o sansa dar daca ea se mai da si la altul atunci ce faci? Iti smulgi parul din cap, e mai bine sa nu te bagi pe fir cu astfel de fete.

| OnixXdd a răspuns:

Daca tu ai fi indragostit de o fata, ti-ar placea ca ea sa te ignore? Nu prea cred. Asa ca, mai bine da-i o sansa... Toata lumea merita una, sau poate doua happy Nu crezi?
Succes cu indragostita! laughing