| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Buna TPU.
Vreau sa Menționez ca celor cărora li se pare penibil ceea ce o sa scriu aici sunt rugați sa nu răspundă.
Sunt la mare, in constanta si îmi place de un baiat laughing)Sau am rog, il simpatizez ca si aspect.Nu o sa încep acum sa zic ca il iubesc sau ca m-am îndrăgostit pentru ca nu cred in as ceva la prima vedere.Pot spune doar ca il simpatizez. Tipul lucrează la o terasa, doar vara, nu e foarte mare fata de mine, cu puțin chiar.Nu stiu ce sa fac in privința asta si nici ce sa va întreb concret nu stiulaughing
Doar ajutați-ma si Spune-ți-mi ce sa fac.As face o poza cu el ca si amintire, dar o sa fie penibil dacă il întreb chestia astalaughing)

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Si daca e penibil ce? Oricum esti la mare, nu te cunoaste nimeni, nici tu nu cunosti pe nimeni.

Bei si tu o bautura la terasa la care el lucreaza, si cand ti-o serveste ii spui frumos ca vrei sa faci un selfie cu el, ca amintire, si aia e, eventual ii lasi si un bacsis ca deh rolling on the floor

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru OldSoul):

A venit el la mine înainte sa fac eu altceva, dar Multumesc!laughing

| OldSoul a răspuns (pentru Gabriela_Ariana_1998):

rolling on the floor Mare norocoasa mai esti tu laughing

| Gabriela_Ariana_1998 explică (pentru OldSoul):

Intr-adevărlaughing

5 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex,Sex...trebuie sa faci sexhappy

| maryjane11dd a răspuns:

Baga te in seama cu el, intreaba-l ce face, cere-i numarul de telefon, poate ii spui sa ramaneti amici, vezi ce zicelaughing)