| Gabrifely07 a întrebat:

Bună, îmi place de un baiat cu 6 ani mai mic și nu știu dacă și lui ii place, dar vreau sa ii știu semne pe care le face can sunt cu el, și în plus nu mi-a zis în fata ca sunt frumoasa dar le-a spus la părinții lui ca sunt frumoasa va rog ajutați-mă. Dau ????

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ce varste aveti voi?

| Gabrifely07 explică (pentru dullcat):

Eu am 16 iar el 10

| dullcat a răspuns (pentru Gabrifely07):

Esti troll cumva? Nicio adolescenta de 16 ani in toate mintile nu s-ar uita la un pusti de 10 ani.Cauta-ti colegi sau prieteni de varsta ta.

| Gabrifely07 explică (pentru dullcat):

Okok am înțeles dar îmi poți spune măcar semnele ca un baiat ma place?

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că ai o problema, te rog să îți rezolvi aceasta problema, dar nu aici pe TPU

| Koria8219 a răspuns:

Te poti descrie sa ne dam seama ca esti sau nu esti frumoasa?