| Simo123456 a întrebat:

TPU deci mai am o problema happy toată vara un băiat sa zic asa a stat după mine,ne am sărutat, distrat pnm mai multe, la sfârșitul verii cam asa i am făcut oral iar de atunci nimic nu mai e la fel gen nu mai îmi da asa multe mesaje,nu mai e interesat cum era înainte
Sau când vrea sa ne vedem, ii fac fix oralul ala si apoi papa happy
Uneori se străduia măcar sa minta si sa bage vrăjeli pe care le credeam și puneam botul la ele,care ma făceau sa ma simt speciala, dar acum nici pe alea nu se mai sinchiseste sa le pună
Ce credeți?) Like eu am plâns mult rau după el și uneori o mai fac happy am 14, el 16

Răspuns Câştigător
| PuținConteazăNumele a răspuns:

Si eu am 19 si am avut doar 3 saruturi in toata viatasad
Infn, ce e important este ca nu merita sa suferi dupa absolut nicio persoana, am impresia ca doar se folosea de tine in ultima perioada, posibil sa si fost atras de tine la inceput dar nu a fost nimic puternic care sa il determine sa ramana cu tine, a prins ocazia sa faceti acele lucruri si a profitat, in momentul asta trebuie sa il lasi in urma si sa iti continui viataa, mult noroccc big grin

| Simo123456 explică (pentru PuținConteazăNumele):

Mulțumesc,chiar cred ca aveam nevoie de un sfat de la o pers mai mare happy, am sa țin cont, pupici

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru Simo123456):

N-ai pentru ce happy
Mă bucur dacă am putut să te ajut
Toate cele buneee big grin

14 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Şi-a atins scopul, de asta nu mai este interesat de tine.Asta a vrut şi vrea de la tine.Nimic mai mult.
Nu e capăt de lume, aşa înveţi să fi mai atentă cu cine încerci să începi o relaţie. Oricum ceva serios iese din discuţie că eşti tânără.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Awww ce poveste de dragoste... sfasietoare (am uitat sa zic pnm).

Trecand peste celelalte idei putin deplasate din aceasta poveste, si revenind strict la problema de baza, asta este... daca el nu te vrea, decat sexual, ce poti sa mai faci?
Ai urmatoarele variante:
- sa faci ce ai facut in continuare, adica... ce mare chestie? Faci asa unui baiat fara nicio problema, chiar daca el nu te iubeste;
- sa faci ce ai facut in continuare, sa incerci sa vorbesti cu el despre asta, sa vezi daca vrea mai mult, adica o relatie, o relatie in care amandoi ar trebui sa va oferiti siguranta si iubirea de care aveti nevoie;
- sa nu mai faci asta si sa iti bagi mintile in cap si nu ar trebui sa te miri pentru ce s-a intamplat;
- sa nu mai faci, dar sa nu iti bagi mintile in cap :D

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pnm cum ai putut să uiți pnm...pnm da uituci mai sunt băieții din ziua de azi pnm...

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Pai... pnm.

| Simo123456 explică (pentru Catrice):

Te uiți la anime, nu ai drept de opinie rolling on the floor)) doamne ce frustrati pe aici

| Catrice a răspuns (pentru Simo123456):

Tu ești copilul cu frustrări, eu am trecut peste.
PS:la cate scenarii și, niste hentai ți se potriveștewinking

| Sofer a răspuns:

De ce ai acceptat dacă vezi ca te ia cu vrăjeală?

| ancaval a răspuns:

Părerea mea este să îți vezi de școală, dacă vrei, bineînțeles! Dacă nu vrei, atunci stai la curu' lui.

| NarcisIfrim a răspuns:

La 14 ani, alte fete sug acadeaua sau ling înghețată, asta așa ca fapt divers.
Pai văd ca ti-ai dat cam singura răspunsul in ultima fraza:vrăjeli la care băgăm botul.
Deci vezi ca ti-ai dat seama și singura.
Parerea? A primit ce a vrut, NexT
Fa și tu la fel

| Simo123456 explică (pentru NarcisIfrim):

Nunu,te înșeli aici laughing la 14 altele sunt dezvirginate nu doar în gura... acolo jos sunt dezvirginate si de la 12, cel puțin în orașul meu =)

| andrey69 a răspuns:

Pai fata mea, daca tu la 14 ani daca mi ai face mie la fel ai primi aceeasi chestie, cum poti face un oral asa usor si la varsta asta?
daca tu o sugi asa usor e clar ca poti face asta oricarui care te a r scoate la un suc...sunteti uneori jalnice ori eu prea demodat

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Eu la 13 eram fericita ca ma ține în brațe baiatul de care eram indragostita atunci.
El înainte de a ma sărută m întreba dacă sunt de acord...
Acel băiat a facut mișto de tine