| soffie a întrebat:

Care este relatia voastra cu parintii in perioade critice dar si in perioade familiale?

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Sunt adolescenta, ma intelege...e perioada aia de "eu pot sa fac orice, eu am dreptate". Acum putem sa ne luam in brate si sa radem, apoi ne certam si suntem fiecare scarba cu cealalta.laughing
Nu trebuie pus la suflet, oricum niciodata nu s-a intamplat sa fim certate cu, nu stiu...saptamanile.Clar nu.E mama, imi este alaturi in orice situatie si ii sunt recunoscatoare, am ajuns de la o relatie de cosmar sa am o relatie aproape perfecta cu ea. Certuri? Prin certuri au trecut si trec cred ca mai toti adolescentii, e ceva normal atata vreme cat totul revine mai apoi la normal fara sa se mai simta incordarea intre cele doua parti.happy

1 răspuns:
| Brâncuşi a răspuns:

Este ceva intimbig grin Eu si mama... certuri zi ce zi si nervii la maxim...straight face x(.