| Ancuta7878 a întrebat:

Care e relatia voastra cu parintii? happy ( prietenie. ura. dusmanie. intelegere. etc )

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma inteleg bine cu amandoi chiar daca sunt divortati, ma mai cert cateodata cu maicamea si cu taicameu vorbesc pe telefon din cand in cand.

| DraGfirE a răspuns:

Prietenie si intelegere dar se mai intampla si o cearta.

| ICanSeeAll a răspuns:

Cred ca e una obisnuita: cu certuri, dar in general buna.

| LoStEyEs a răspuns:

Nu exista casa necertatahee hee in fiecare familie exista invidie ( de obicei intre frati si surori, eu is pe fratemiu tongue ), dragoste ( o legatura intre toti membrii familiei ), dusmanie ( in general cand ne certam cu parintzi, sau cand ei cred ca totul se invarte in jurul lor si mereu au dreptate ), si cateodata ne mai da o palma cand suntem pre in largul nostruhee hee.
Dar asa e o familie! din cate stiu nu te intelegi prea bine cu ai tai sad. dar ce sa le faci?! asa sunt ei, trebuie sa-i iubesti, pentru ca ei vor doar sa te ocroteasca. am descoperit si eu de curand ca " cateodata" nu imi vor raul ( de alte ori ei nici nu ma cunosc ).
O familie e o familie, si se stau impreuna si la bine si la greu.
Un sfat: cand iti vine sa turbezi de furie, ia-o ca pe un test, la care il treci numai daca esti calmahee hee ( asa procedez euhee hee )
Sper ca te-am ajutat. Succes cu parintzihee hee

| Casandra a răspuns:

Prietenie si intelegere...
parerea mea este ca am cei mai buni parinti...pot discuta despre orice cu ei

| Laurretta a răspuns:

Prietenie si neincredere in acelasi timp.

| DreamAutopsy a răspuns:

Ură și dușmănie nu ar trebui să existe într-o relație părinți-copii.
Cum să zic... părinții mei sunt puțin comuniști laughing niciodată nu o să mă înțeleagă, în schimb ei vor să-i înțeleg mereu, nu-i prea corect dar asta e...sunt părinții mei.

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Eu ma cert cu ei f des, dar cateodata ne intelegem destul d ebine.winking

| DeliaDaniela a răspuns:

Bineinteles ca ne mai contrazicem unii cu altii... ca in fiecare familiehee hee dar asta nu inseamna ca nu ne intelegem intre noi! eu am o sora pe care o ador love struck si mereu ma intreb cum ar fi fost viata daca eram singura la parinti... oricum, cred ca ar fi fost urat straight face
Dar in rest. bine! parintii nu m-au batut niciodata [ doar cand eram mica ] asa ca... e ok laughing ne intelegem happy

| MsEllaVampire a răspuns:

De tata nu zic nimic
Pe mama o iubesc ca pe ochii din cap, e cea mai buna prietena.

| DeeaDee a răspuns:

Intelegere happy si prietenie cateodata ura cand nu ma lasa sa fac ceea ce vreau

| Robeee a răspuns:

Eu ma inteleg cu mama super bine. Bine, toate fetele se mai cearta cu mamele, nu? big grin Ma cert cateodata cu ea dar ne trece foarte repede. Ii spun aproape totul, nu am secrete importante pentru mine fata de ea. Nu prea ii zic despre baieti ca ma simt aiurea cand vorbesc despre asta cu ea. Dar mama e ok cu asta happy
Cat despre tata... ne certam in fiecare zi laughing. Dar nu e cearta adica, sa ma bata sau asa ceva... E doar cu injuraturi laughing)

| NoInteres a răspuns:

Intr-o familie exista tot felul de relatii mereu prietenie dar uneori dusmanie( surori frati rolling on the floor ) intelegere... bunatate... ura! cum ar fi eu o urasc pe varmea dintotdeauna ) fundy?