| LUXOR1 a întrebat:

Ce ati alege intre AVON si ORIFLAME si de ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna nu face calitate, e totul contrafacut. Mai bine optezi pe un magazin de drogherie din oras.

| croissant a răspuns:

Oriflame. Produsele sunt mult mai de calitate, mai ales fondurile de ten. Sa nu mai vorbim de cremele sau produsele SPA pe care le folosesc majoritatea persoanelor pe care le cunosc in plus avantajele ca reprezentant sunt mult mai mari decat la AVON. Daca te intereseaza o comanda sau sa te alaturi echipei Oriflame, add: oriflame_vs

| BeStMaN a răspuns:

Cum a zis pprimu bozgor big grin

| Miki280 a răspuns:

Aleg Oriflame deoarece calitatea este mai buna, preturile mai mici si am mult mai multa incredere in ei si in data lor de expirare.