| Beatricel a întrebat:

Voi ce ati alege intre Avon si Oriflame?

Răspuns Câştigător
| v9 a răspuns:

Oriflame. Produsele sunt mult mai de calitate, mai ales fondurile de ten. Sa nu mai vorbim de cremele sau produsele SPA pe care le folosesc majoritatea persoanelor pe care le cunosc in plus avantajele ca reprezentant sunt mult mai mari decat la AVON. Daca te intereseaza o comanda sau sa te alaturi echipei Oriflame, add: oriflame_vs

6 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Oriflame, sunt si reprezentant si nu as renunta niciodata.

| Ana94 a răspuns:

Clar Avon big grin

| edamelda a răspuns:

Avon

| lacrimanegru a răspuns:

Avon

| iloveilove122 a răspuns:

Eu as alege avon e mult mai bun si nu te sacaie atat la cap. big grin funda?

| iolanda_4444 a răspuns:

Avon, daca esti interesata iti voi da toate detaliile de care ai nevoie.
id: iolanda_avon@yahoo.com