| Breakingthehabittonight a întrebat:

Vine sau nu sfarsitul lumii in 2012, ce credeti?

Răspuns Câştigător
| KlaudyaAddha a răspuns:

Nu cred in spusele unor "specialisti" buni de nimic! Asta stie numai Dumnezeu, in rest nimeni altcineva. Va veni atunci cand oamenii vor intrece masura rautatii si nu vor mai avea credinta, indiferent daca mai e un singur om cu credinta, Sfarsitul Lumii va veni atunci. Nu se stie anul, ziua, luna, ora. Cum sa fie exact stabilit? Nu mai crede ce spun "specialistii" de prin cine stie ce laborator de stiinta al lumi. Oricum, niciodata nu vem fi pregatiti.

7 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Eu consider ca odata si odata va fi sfarsitul lumii insa data o stie doar Dumnezeu...Eu nu cred in spusele "specialistilor" de la tv big grin

| ody a răspuns:

Eu nu cred ca va veni

| Ana-Maria94 a răspuns:

La inceput asa credeam, dar acum nu mai cred, adica nu-mi pot imagina ca toate vedetele astea mari si totii oamenii o sa moara, sfarsitul lumii se arata prin inundatii si chestii din astea adica acela e sfarsitul acelor oameni...straight face

| andreutza_5786 a răspuns:

Nu cred... sf lumii vine numa cand vrea dumnezeu si nu cred ca o sa stim de sosirea lui. eu cred ca o sa vina cand ne asteptam mai putin. dar cine stiebig grin

| Ancestralsoul a răspuns:

Nu va veni nici un sfarsit, dar lumea se va schimba enorm in urmatorii 50 de ani si nu in bine ci in rau. Vom fi mai saraci, mai rai, mai lacomi.

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Nu cred în asa ceva: asa se credea și în anul 2000, ca va veni sfârșitul lumii, da nu a fost asa! de ce sa ne batem capul cu chestii de astea în loc sa ne continuam viețile...winking

| GameMaster a răspuns:

Da ma vine si nu vine singurel vine si cu nibiru dupa el sa stie rolling on the floor
chiar credeti in asa ceva va spun sigur ca vine astia spun asa sa faca bani dupa ce pacaleste lumea sa li se alature si tot asa eu cred ca nu vine