| Lighto a întrebat:

Voi credeti ca vine sfarsitul lumii in 2012?

Răspuns Câştigător
| Mihaitsa22 a răspuns:

Sincer? nu credstraight face... ziceau ca in 1999 va fi sfarsitul lumii, apoi in noaptea dintre ani(1999-2000) si iaca am ajuns in 2010 si tot nu ne-am dezmembrat.La capitolul sfarsitul lumii eu sunt de partea religioasa, si cred ca Dumnezeu e singurul care stie cand va pune capat acestei lumi meschine in care diplomatia si ura domnesc! Daca va fi, prea multe nu avem de pierdut si stiu ca gresesc daca zic dar decat intr-o lume ca cea in care traim mai bine deloc...chiar nu stiu cum ne mai poate rabda cerul toate mizeriile care sunt facute minut de minut, sau mai bine zis secunda de secunda, peste tot in lume.SAU,daca dau americanii vreo 3 bombe nucleare, e suficient sa distruga 90% din Pamant, deci da, si oamenii pot aduce sfarsitul.In 2012, din cate am citit, se vor schimba polii magnetici ai Pamantului(nu stiu daca e adevarat sau nu)si cica schimbari ale climei si nu numai vor fi oriunde in lume.in fond, uita-te u in jur, ar fi o minune sa se termine cat de curand?straight face

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și dacă o fi așa ce vrei să faci?
Pa, pa.

| DeXxa a răspuns:

Doamne Ajuta!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da sunt sigura =]] =]] =]] =]] te-ai uitat la prea multe filme =]. Nimeni nu are de unde sa stie, in afara de Dumnezeu :]. So. nu cred :p

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Poate că da, poate că nu...

| nightcrawler441 a răspuns:

Hey Tot ce e Posibil

| Alinutza_5368 a răspuns:

Tinand cont de catastrofele naturale ce sau intamplat in ultimi ani. cred ca incet incet sa apropie. Dar nu cred ca o sa fie cum arata astea in filmu 2012.In anul 2012 soarele va intra pe calea lacte si atunci va dati seama ca tot universul va fi dat peste cap.Adica s-ar putea sa numai fi lumina si ce ar insemna asta pentru noi? Numai cresc plantele nu avem cu ce sa ne hranim numai avem cu ce sa hranim animalele si tot asa. asta inseamna ca incetu cu incetu va incepe catastrofa.In loc sa ne batem capu daca vine sfarsitu lumi sau nu ar trebui sa ne batem capu sa numai stricam noi pamantu cu mana noastra!