| Crypt a întrebat:

Ce o sa ii spun dirigintei daca ma suspecteaza de copiat la teza?
Ne-a dat cuvantul copac si eu am luat referatu de pe net cu mici modificari de vorbire si de corectura credeti ca isi da seama? Si daca, da ce trebuie?

2 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Ii spui ca nu ai avut o imaginatie bogata si ai recurs la cautarea unui referat de pe internet.Nu e nimic gresit, daca ai schimbat putin cuvintele.Nu cred eu ca se uita pe net sau o stiee... Funda>?

| StefaniaRu a răspuns:

O rogi foarte frumos sa te ierte si ii spui ca nu o sa mai faci nicioadata asta!