| ingeras_2934 a întrebat:

Ce parere aveti? cum e mai bine? sa fi fata sau baiat? justificati daca sunteti draguti parerea voastra...ms mult
http://fiecareinceput.blogspot.com/......-ca-e.html

Răspuns Câştigător
| LoveTwilightLove a răspuns:

Baiat eu sunt baiat si...asa mi se pare mie baiat are simtul umorului la mine la scoala cand imi dau fesu din cap toate fetele zice uau! Asta mi se pare mie ciudat dar imi place.

Funda?big grin

1 răspuns:
| GabrielaRawr a răspuns:

Intr-o parte fata intr-o parte baiat. Fata pentru ca nu stiu poti sa fi frumoasa cu moda chesti din astea dar e rau cu sarcina si de asta big grin