| TheToffyx a întrebat:

Ce parere aveti voi de fetele astea cu "Fite", buzee roooz si etc?happy

1 răspuns:
| SVD a răspuns:

Sincer,eu nu le suport...vor doar sa se,,dea mari''. Deja febra asta a pitzipoancelor a devenit tot mai fierbinte si toate cred ca daca te dai cu o tona de ruj pe buze,iti arunci tot fondul de ten pe fata,daca te machiezi strident sau daca faci putin botic si mofturi vor fi mai placute de catre baieti/barbati sau vor fi mai frumoase.Dar acum, sti cum e, fiecare cu gusturile lui.Era o vorba :,, Uraste pacatul, nu pacatosul''.