| DeAn_DeAn_1990 a întrebat:

Ce pot sa inteleg daca prietena mea "ma iubeste" doar pe whats app, viber, facebook si cand ne vedem fata in fata daca ma baga in seama ii bine...pls vreau un raspuns repede...

Răspuns Câştigător
| bbu2eugen a răspuns:

Inseamna ca nu i pasa de tine e indiferenta sau este inchisa in ea tu o cunosti cel mai bine.

| DeAn_DeAn_1990 explică (pentru bbu2eugen):

Asta puteam sa zic si eu pana acuma cateva saptamani, dar la cum se comporta parca ii un necunoscut (nu o mai inteleg)

| bbu2eugen a răspuns (pentru DeAn_DeAn_1990):

Stiu ce zici asa trec si eu cu prietenul... e aiurea dar na asta e viata capul sus baiete.

3 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Dacă nu e o fire timidă, clar nu îi pasă de tine.