| andreeadaniela20 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma apropi mai mult de prietenul meu, adica sa-l fac sa aiba mai multa incredere in mine

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pentru incredere, sa nu il minti mai ales pe el, dar nici pe altcineva cand el poate afla, sa nu faci promisiuni de care sa nu te tii, sa ii arati discret ca el este foarte important pentru tine (prin fapte, nu prin vorbe), sa stie mereu unde esti, sa nu ii dai motive de gelozie, sa ai grija sa nu existe o discrepanta intre vorbele si faptele tale.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa dai dovada de seriozitate maxima si multa afectiune in toate actiunile si activitatile intreprinse.Sa-i dai de inteles el este persoana care reprezinta pentru tine micul vostru univers

Răspuns utilizator avertizat