| MarianCristianChisC a întrebat:

Cine stie niste vorbe tari ca cineva sa-si inchida gura asa sa ramana fara vorbe fara prosti!

dau dunda cine stie!

Răspuns Câştigător
| Mwrinella a răspuns:

Poti sa-i intorci spatele si ii vei inchide gura. Daca tu i spui o '' vorba tare '' pe care o aflii de aici el poate sa-ti spuna mai multe. Nu incerca sa fi ceea ce nu estiwinking

9 răspunsuri:
| euuuy a răspuns:

Stii gluma cu furtunul : jet!
Stii gluma cu codrul : valea!
Stii gluma cu elasticul : intinde.o!

| Wøodenpints a răspuns:

Ceva îmi spune că ești genul ăla de plod de care-și bat toți joc pentru că bălește tricoul si pe care nu-l cheamă nimeni acasă la el de frică să nu le furi săpunul când te duci la baie să te piși.
Zic și eu acum.
Dar când ți se termină replicile și-ți revine bala în bărbie ce faci?

| MarianCristianChisC explică (pentru Wøodenpints):

Is cel mai tere tip din liceu fraiere!

| Wøodenpints a răspuns (pentru MarianCristianChisC):

Îmi dau seama. Tare în ce sens? Dacă pe tine nu te duce capul nici cât să scoți o replică?

| Crucified a răspuns (pentru MarianCristianChisC):

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa nu-i inchizi gura la propriu? Sau sa i-o muti nitel, si nu va mai comenta cat timp vei trai.

| MisterSTAG a răspuns:

Imi pare rau! Daca dadeai funda poate mai raspundeam, dar cu "dunda" nu am ce facewinking

| Comunity a răspuns:

Depinde in ce situatii te aflii si trebuie sa fii pe faza cand iti spune ceva ca tu sa gasesti replica imediat.

| AndyMkd a răspuns:

Da