| Dyanes a întrebat:

Cum se explica faptul ca daca noaptea il visez,a doua zi da cate un semn?

Si nu s-a intamplat doar o singura data, 2, 3,4 ori.

Asa se intampla mereu

Cat timp nu da niciun semn, nu il visez.

Ce parere aveti? Si ce credeti despre?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai gândi la el, are pe altcineva!
Pa, pa.

| 1Voineoska1 a răspuns:

Stai,cum adica da un semn? Adia daca tu il visezi noaptea,el a doua zi face ce a facut si in vis? Atunci e clar ca exista o legatura stransa tare de tot intre voi chiar daca voi nu realizati asta. Inima ta il iubeste pe eldar creierul tau nu vrea sa creada asta dintr-un motiv anume:fie ca tie ti se pare imposibila aceasta relatie, fie aspectul fizic la el, etc. Deci chiar daca creierul nu te lasa, inima in timpul noptii, cand creierul face o "pauza" iti trimite impulsuri si te ace sa-l visezi. E clar! Trebuie sa fiti impreuna! Fundita?