| Dyanes a întrebat:

Telepatia intre doua persoane?
Cum se explica faptul ca daca noaptea il visez,a doua zi da cate un semn?
Si nu s-a intamplat doar o singura data,2, 3,4 ori.
Asa se intampla mereu
Cat timp nu da niciun semn, nu il visez.
Ce parere aveti? Si ce credeti despre?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio telepatie, nu te mai gândi la el, nu-ți mai aparține.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| IonutCG90 a răspuns:

Bună Dyanes. Telepatia reprezinta transferul gândurilor de la distanta. Cred ca se leaga cu experientele tale. Esti destul de dotată, deocamdata nu se considera ca ai puteri supranaturale dar ai o minte ascuțită și simțuri foarte dezvoltate. Sau poate doar faptul că acea/acele persoane pur si simplu faceau parte din cotidianul tau si era destul de normal ca sa-i revezi.