| Raspcelorcuidei a întrebat:

Da ti mi o idee de cadou curand o sa fie ziua iubitei mele cu care sunt de vreo 7 luni si vreau o idee ceva care sa i ramana ca amintire poate ceva simbolic ceva care sa poarte la ea tot timpul... oricum o sa ma tina minte toata viata primul care i a daruit un buchet mare de trandafiri

P.S. Inca nu ne am vazut fata in fata pe viu niciodata se afla la vreo 500 de km distanta de mine happy curand o sa ne si vedem pana atunci vreau ajutor si pareri (eu m-am gandit la un glob de cristal in care o sa fie o poza cu noi doi )

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă vrei da, dar dacă va fi să vă despărţiţi, atunci nu va mai fi de nicio valoare pentru ea. Mai bine i-ai o bijuterie, n-ai cum să dai greş cu asta. Un lănţişor, o brăţară, sau o pereche de cercei în funcţie de ce preferă ea şi ce găseşti mai special şi ieftin.

| daηă a răspuns:

I-ai o bijuterie, un lănțișor sau o brățară happy

| andru10best a răspuns:

Eu iti recomand sa ii iei un ceas pe care sa scrii ceva de genul: esti in sufletul meu mereu.