| sarmalutapicanta a întrebat:

De ce e lumea urata si nimeni nu te-ar primi inauntru in bloc? oare ii urat acolo?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cumpără-ți un bloc și poți să îl ai pe tot pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu intrebi pe cineva care locuieste acolo unde vrei sa intri tu. De ce vrei sa intri acolo? Nu mi se pare oricum, ca ar fi ceva deosebit de vazut, in afara de niste pereti, poate chiar urati. Nu stiu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

măi omule, ce tot ai cu blocurile și plictiseala? și de unde repulsia asta față de tot ce te înconjoară?

| sarmalutapicanta explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu eu vad lumea urata si plictisitoare si blocurile puturoase

| anonim_4396 a răspuns (pentru sarmalutapicanta):

ce rău ți-au făcut ție niște blocuri? laughing

| Devilgrim a răspuns:

Lumea a fost urata in ochii altuia (...)
Dar in ochii altora era distractie (cu masura laughing )

| 7octombrie a răspuns:

Mergi la primarie si cei care se ocupa de fatada blocurilor. poate le reimprospateaza.