| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi gasesc si eu o prietenă?, vreau pe cinev, o fata simpla, drăguță care sa imi fie aproape mereu. eu am 19ani, sunt din Bucuresti. Va rog sa nu ma judecati, dar nu am gasit inca o fata cu care sa imi faca placere sa petrec timpul.
Iar in cercul meu de prieteni nu am gasit, din pacate sad
Daca e cineva care vrea sa vorbim o rog sa imi dea mesaj

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cand cauti cu disperare nu o sa gasesti. Mai bine nu te mai gandi la asta si o sa apara singura cand nu te astepti.

| Goete a răspuns:

Daca nu ai gasit e exact din cauza "temorii" si convingerii tale ca tu nu gasesti.
Si daca e o strategie de mesaj matrimonial, buna incercarewinking

| Xpressurself a răspuns:

Vezi tu, florentina se prapadeste de ras. pentru ca fetelor nu le plac copii visatori, raniti si tristi. ii considera plictisitori. schimba-ti atitudinea, cauta-ti un scop in viata si imbarbateaza-te. cand tu te simti bine si esti increzator vei gasi o fata cu siguranta. insa cu atitudinea asta de plangacios nu prea vad cum. repet, uita-te la reactia fetelor cand esti trist si mormai.
apoi uita-te la reactia lor cand esti plin de viata