| Alleexandraaa20 a întrebat:

Deci imi cam place de un baiat si nu stiu daca si el simte la fel
Cum pot stii?
Gen se uita la mine cateodata si uneori ne intersectam privirile, nu stiu sa explic mai mult, niciodata nu am stiut sa ma exprim

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Jocul de priviri te poate induce in eroare. Poate se uită la tine pentru că simte că îl privești. Dacă nu ia el inițiativa, încearcă să intri tu in vorba cu el. Din discuții îți vei da tu seama daca te place sau nu.