| Dumitritsa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat de la mine din scoala! Insa el are prietena, pe care eu nu o cunosk! si as vrea sa fac in asa fek incit sa il despart de ea! va spun ca eu nu o cunosk pe ea deloc! va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ii despart! ceva pe net, ce sa fac? fundita dau!

Răspuns Câştigător
| Catutzaaa a răspuns:

...Am eu o idee
Poate merge si in cazul tauu

deci uh faci in asa fel inkt sa il sarutzy p' baiathu' ala
La asta te deskurci uh... jukati adevar si prv si puneti prv aqolo
Sau alth ceva si faci in asa fel sa il sarutzy

Trebuie sa faci cateva poze siiii
Incerci sa afli id'ul " prietenei " lui
Si ii arati pozele
Apoi ea daca e geloasha
Normal...se va supara
Dar daca nuh merge asta

Atunki incerci sa fi mai atragatoare
In fata acelui baiat
Si... Poate, poathe
Ii va palcea de uh

Multh SuCces!

FUNDAAA?:->

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ce urât.Cum ţi-ar pica să îţi facă cineva ţie asta? Îţi garantez că foarte nasol.Tu îl placi, el place o altă fata care la rândul ei îl place.Nu ai de ce să te bagi, nu este treaba ta.Ar trebui să te orientezi către un alt băiat, de preferat singur, sau să aştepţi ca ei să se despartă de comun acord...Important e să nu te bagi tu, ar fi foarte josnic.

| Alina_6360 a răspuns:

Pfff...Nu o sa poti sa ii desparti tu, trebuie sa lasi timpul sa faca asta.Stiu, e greu, sunt si eu in cam aceeasi situatie(desi la mine e mult mai complicat).Dar de un lucru sunt sigura, tu nu ai cum sa faci nimic, totul depinde de ei...incearca sa fi rabdatoare si incearca sa descoperi cu adevarat daca el tine la ea.Si daca raspunsul e afirmativ, o sa fie foarte greu sa-i faci sa se desparta

| vladutzstefan a răspuns:

Pai scrii doua biletele in care zici : "ma despart de tine cu drag..."adica baiatul si tot la fel si la fata.ei se vor supara unul de altul si gata problema