| Dumitritsa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat de la mine din scoala! Insa el are prietena, pe care eu nu o cunosk! si as vrea sa fac in asa fek incit sa il despart de ea! va spun ca eu nu o cunosk pe ea deloc! va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ii despart! ceva pe net, ce sa fac? Va amintesc ca eu nu o cunosc si nici nu am vazut-o vreodata pe prietena lui! fundita dau! Ajutor please!;(

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Baga-te in seama cu el, vorbeste cu el. Intr-un cuvant, fa-l sa te placa si el.

| κλάους a răspuns:

@eooCrisu sigur ca nu o omoara, dar fetele au un mod de a gandi...OK. Uite un ex: Am dat pe un site de fany Justin Bieber (mai bine zis fanee). Acolo se zicea: "Daca o sa fie cu Selena o sa o omor, o sa ii smulg parul din cap pana o sa fie cheala, o sa o impusc, o sa merg sa il fur, sa o calc cu masina, etc" Deci? Voi fetele nu ganditi logic. Sunt 1 la 1000 sanse sa te intalnesti tu cu Justin, deci? Ok. Daca tie tiar face cineva asa ceva tiar palcea? NUUU, deci?: Nu fa altuia ce nu-ti place tie. Poate intr-o zi o sa platesti mai mult de cat o suferit fata aceawinking Bafta si cauta-ti altul

| MasQueNada a răspuns:

Nu conteaza daca o cunosti sau nu. Gestul conteaza. Adica, daca nu cunosti un om, nu conteaza daca-l furi/inseli/omori, nu?

Nici n-ai merita sa fii cu baiatul ala daca tu asa gandesti. Daca cineva ti-ar face la fel tie? Tot asa, pentru ca nu te cunoaste. Ti-ar pica bine?

Si dupa cum ti-am mai zis o data: nu e moral ceea ce faci.

Ce copii depravati... Incearca sa-ti schimbi mentalitatea asta.

| MasQueNada a răspuns:

@eooCrisu - N-am zis ca o omoara. Probabil tu esti la fel de copil ca si ea. Invata si tu sa scrii.

Atunci va doresc sa vi se intample si voua laughing.

| CяysƧ a răspuns:

Asa am patit si eu si pana la urma a lasat-o pentru mine.Eu am aflat printr-o joaca eram in parc doar noi doi si ne jucam adevar si l-am intrebat daca vrea sa fie ca o alta fata normal el a zis ca are prietena atunci el a mai vrt sa fie o data cu mine dar eu nu si l-am respins dupa a inceput sa imi placa.In fine cand mi-a spus nu m-am speriat am inceput sa rad de el sa i spun ca nu il cred dar el mi-a spus ca daca vreau sa ma conving sa merg de dimineata ca el la scoala ca prietena lui e cls a 8a culmea ca era in clasa ca verisoaramea m-am speriat eu cls a 5 a ea cls a 8a si dupa un timp m-am convis kk e adevart.Fa si tu asa fal sa va faca cunostinta mie nu mi-a facut el cunostinta ci ne-am intalnit noi 2 cand am vazut-o m-am mai linistit nu avea corp de loc fiind cls a 8ahee hee eu sunt mult mai dezvoltata dar era fumoasa. Ma rog pe mine m-a ajutat un expert.Dar la mine a fost mai usor pentru ca el deja ma placea pe mine.Mai intai trebuie sa te dai pe langa el adica sa i dai si uh priviri dulci dar discrete, dupa sa devi prietena lui sa iti petreci cat mai mult timp cu el si incearca sa o cunosti pe cealalta sa vezi ce are ea si u nu i incearca sa fi mai buna decat ea intr-un final o sa fie bine.Dar sa ai maree rabdaree big grin.Eu am mai stat o luna laughing sa il fac sa ma-ntrebe daca vreau sa fiu cu el.Dar acum e bine si imi zice ca tine la mine mai mult decat la orice fata cu cre a fostwinking.

| CяysƧ a răspuns:

Mai whitestripes nu o omoara pe cealata! nu i face nimic ce e vina ei daca baiatul ala se indragosteste de ea? Dar mai bine o cunosti mai ca sa vezi ce tip de pers e daca are fite in ea si din astea fa tot posibilu sa il furi ca merita daca e o fata linistita asta e fi prietena lui si daca el se indragosteste de tine norocu ta daca nu norocul ei. Daca nu se indragosteste de tine FB o sa gaseasti altu mai buna love strucklove strucklove struck

| CяysƧ a răspuns:

Klaus cee vina mea el m-a cautat pe mine eu nu i-am dat cine stie ce sperante si oricm prima dta a fost cu mine 2 zile si i-am dt papuci dpa aceea s-a bagat pe ea da lui i placea de mine