| roxyema a întrebat:

Am o "prietena" destul de foarte buna, care acum un an a vorbit cu un tip care mie imi placea si i-a spus mai multe lucruri despre mine si i-a facut o parere ft proasta despre mine, iar acum eu am inceput sa vb cu baiatul ala si ma inteleg ft bine cu el. Ieri a aflat prietena mea ca am inceput sa vorbesc cu el si a vazut ca ma saluta mereu cand ne intalnim la scoala, si a spus ca atunci cand va intra p mess trebuie sa vorbeasca cu el. Iar aseara am vorbit cu el despre niste profi si colegi de ai noshtri...si a vrut sa-mi zica ceva despre o profa ca e o baba si alte chestii stupide despre ea, eu no cunosk pe profa aia dar inainte sa-mi spuna a zis ca nu ar vrea sa-mi spuna ca s-ar putea sa-i spun profei... dar eu nici nu ma gandesc sa fac asta, el nu ma stie mai deloc si eu la fel p el, si acum incerc sa vb mai mult cu el ca sa stie cukm sunt pentru ca este ft d treaba. Dar problema este rietena mea care se pare ca ii place sa se bage. c ar trebui sa fac?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| bibi1202 a răspuns:

Sa te feresti de asemenea,, prietene'' happy. eu asta as face. xoxo. succeshappy