| Dumitritsa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat de la mine din scoala! Insa el are prietena, pe care eu nu o cunosk! si as vrea sa fac in asa fek incit sa il despart de ea! va spun ca eu nu o cunosk pe ea deloc! va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ii despart! ceva pe net, ce sa fac? fundita dau! Ajutor please!;(

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Credeam că ai înţeles ceva din răspunsurile de ieri,dar observ că nu.
Înţelege că nu e treaba ta, lasă-i în pace.Ţi-am mai spus, cum ţi-ar pica să fii tu în locul ei şi o altă fată să vrea să îţi fure prietenul?

| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Acum, nu e frumoas sa te bagi, dar ar fi bine daca ai sparge parola de mess si ai vb cu ea in numele lui. E cel mai simplu. SAu pur si simplu sa incerci sa il cuceresti, cu siguranta ai calitatile necesare.winking Bafta!

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Pai aceasy problema o am si eu (am avut'o) am facut rost de id ei de pe facebook adica i-am trimis tot felul de mesaje ca e ''draguta si de astea'' si desteapta mia dath id. Cand am vb pe mess cu ea i-am zis tot felul de prostii si s-au despartit

| Tibi_4641 a răspuns:

Nu e prea frumos ce faci. daca ti-ar face cineva asta ti-ar placea?tongue
Daca tii cu dintii. ai putea baga ceva pe messenger. Sa minti e cel mai usor lucru.
Dar. esti sigur ca baiatul te place? Daca ii desparti si el nu te vrea. nu ai castigat nimic

| MaRyY19 a răspuns:

Daca iti place de el asa cum spui lasa-l sa fie fericit. poate ca el chiar o place pe acea fata.tu ai zis ca nu o cunosti.nu sti ce fel de persoana e. poate e o fire foarte draguta. pune-te si u in locul ei si gandeste-te cum ar fi.parerea mea e sa-i lasi in pace