| Dumitritsa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat de la mine din scoala! Insa el are prietena, pe care eu nu o cunosk! si as vrea sa fac in asa fek incit sa il despart de ea! va spun ca eu nu o cunosk pe ea deloc! va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ii despart! ceva pe net, ce sa fac? fundita dau! Ajutor please!

3 răspunsuri:
| κλάους a răspuns:

@stefanutza27 ai minte de copil...scuze dar e ADEVARAT. Chiar daca esti cel mai bun HAKER nu cred ca poti sa spargi o parola de Yahoo! Poti doar sa o furi. Si varianta cu PhotoShop-ul...eu daca ma uit la o poza imediat imi dau seama daca e modificata sau nu, deci? Ok, acum sa revenim la intrebare. Nu trebuie sa ii despartii, nu trebuie sa te bati pentru el. Sunt multi baietii in lumea asta, sunt multi baietii la scoala ta, in cartierul tau poate si in blocul tau. Stiu, e greu sa iti indrepti inima spre altu dar asa trebuie. Si eu am placut o fata si dupa o saptamana am aflat ca are iubit, deci? Am lasat-o balta cu ea, chiar daca o vad in fiecare zi la scoala, vorbesc cu ea pe FaceBook si Skype nu o mai plac. Incearca si tu, primele zile o sa fie greu dar asa TREBUIE. Daca o sa ii desparti gandeste-te ca si alt cineva o sa vrea sa te desparta de el sau de altu, deci? O sa iti placa? NUUUUU. Sti cum se spune: Nu fa altuia ce nu-ti place tiewinking BAFTA

| MasQueNada a răspuns:

Nu te baga in relatiile altora. Nu e frumos, nu e moral.

| stefanutza27 a răspuns:

Bineinteles ca ceva pe net draga, dar ai grija e cam complicat. Fa rost de o poza cu ea sarutandu-se cu un alt baiat (fa-i ei o poza cu el cand nu se uita si apoi modifica-i lui fata printr-un program). Apoi spargei contul de pe yahoo si pune-i poza la avatar. Stiu ca pare cam S.F. dar este posibil. La mine a mers. Dar trebuie sa fi un mare hacker ca sa reusesti. Mult noroc!(O sa ai nevoie)