| Dumitritsa a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat de la mine din scoala! Insa el are prietena, pe care eu nu o cunosk! si as vrea sa fac in asa fek incit sa il despart de ea! va spun ca eu nu o cunosk pe ea deloc! va rog sa-mi spuneti ce trebuie sa fac ca sa ii despart! ceva pe net, ce sa fac? Va amintesc ca eu nu o cunosc si nici nu am vazut-o vreodata pe prietena lui! fundita dau! Ajutor please!;(;(

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu ai voie sa ii desparti, lasa-l sa isi vada de viata lui.

| Adry05 a răspuns:

Nu trebuie sa te apuci sa-i desparti, pentru ca la un moment dat el va afla ca tu ai facut-o si probabil va fi asa de suparat pe tine ca nici macar nu va mai vrea sa te vada in fata ochiilor, atunci cum crezi ca mai poti avea o relatie cu el? Eu personal, cred ca nu vei puteastraight face Deci, in loc sa faci ceva care iti va strica complet sansele cu el, mai bine straduieste-te sa te imprietenesti cu el, si sa-l atragi de partea ta! Tu trebuie sa joci un fel de rol ca facand parte un pic din viata lui, adica sa te intereseze ce se mai intampla cu viata lui sociala, sa vorbesti cu el, sa-l consolezi cand e suparat, si cel mai important, sa fii alaturi de el cand se va despartii de prietena lui, caci stii tu, in ziua de azi nicio relatie nu tine prea multstraight face. Deci, sper ca te-am lamurit, si in acelasi timp ajutathappy. O zi buna!kiss

| mistakeofyourlife a răspuns:

Stiu ca acum te simti frustrata, dar totuis cred ca mergi putin prea departe. Gandeste-te cum ar fi daca o fata pe care tu nu ai vazut-o in viata ta si caruia nu i-ai facut absolut nimic sa faca tot posibilul ca tu si iubitul tau sa va despartiti. Ceea ce poti face este "sa il castigi" in mod corect...adica fiind tu insati cu el prin preajma. happy

| MosonitorA a răspuns:

Esti diabolica, daca se plac ce treaba ai tu?

| deya_3536 a răspuns:

Pai...asculta,adica citestehee hee.asa e si cazul meu, sti trebuie la scoala sa-i zici:
-hei salut(numele lui)am vazut ca umbli cu o tipa super! poate imi dai si mie hi5 sau faceebok-ul tau?!(da asta cu fata de catel plouat)
Asa ii zici si ii iei hi5 sa zicem si te uiti acolo la comentarii,si vezi vreo fata care a comentat ceva frumoas la el si intri la ea o adaugi ca prietena,si ii scrii:
Hey stii am vazut pozele tale esti super girl, si ma gandeam daca vrei sa imi dai id tau ca sa te intreb ceva in legatura cu un site de...(vezi si tu ce bagi ca te uiti la pozele ei si vei daca e eemo, pitipoanca vezi tu).
Deci asa ii zici si afli mai multe de la ea...si dupa aia vezi si tu sti cu cine sta baiatul ala (numele)sa sta cu tipa aia...si persoana respectiva iti va spune numele.
succes,:*