| scump3tea a întrebat:

Deci, un baiat ma place, i-a spus asta prietenului lui cel mai bun si el mi-a spus mie.Si eu il plac el stie de asta.Doar ca eu i-am spus cu ju, de an in urma ca il plac si eu m-a refuzat.Acum e mort dupa mine eu vad asta. Dar pe mess vorbim ca doi amici.Si i-a spus prietenei mele ca ma place, si ea l-a intrebat de ce nu imi spune mie.Si el a spus ca sint niste probleme mari la mijloc.Nustiu ce il impiedica. Dar eu a doua oara s aii spun ca il plac nu mai vreau (voi parea o pitzipoanca.)Ce sa fac?

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

De ce sa nu ii spui? ce treaba au pitipoancele cu sentimentele?