| Ellaaa a întrebat:

E adevarat ca dupa operatia de apendicita majoritatea se ingrasa?

Răspuns Câştigător
| Corina0901 a răspuns:

Sincer, este un mit ingrasarea dupa apendicectomie. Sunt persoane care se ingrasa, altele slabesc, dar marea majoritate nu sufera variatii semnificative de greutate...Eu una am slabit. sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu pentru ca am si eu un amic care s-a operat de apendicita acum 3 ani si nu s-a ingrasat deloc.Numai bine.

| Neimportant a răspuns:

Nu,nu este adevărathappy

| AnnyXoxo a răspuns:

Sora mea a fost operata de apandicita si ea din cotra ca a slabit cateva kilograme. dar am si o prietena care a fost operata si ea s-a ingrasat aproape 10 kg. xd dar le-a slabit cu dieta Balerina.

sper ca te-am ajutat. love struck

| Eooo a răspuns:

Nuu! de loc! eu am fost operata si inca am slabit nu m-am ingrasat!

| Zetu a răspuns:

Nu! Eu am slabit
Sincer.