| AntoniusAnonymus a întrebat:

E o fata imi place de ea i-am si spus de mai multe ori ea nu mi-a dat un raspuns concert, dar seara de seara ea imi scrie prima pe facebook si azi m-o intrebat daca poate sa ma sune ca se plictiseste, am si vorbit vreo 2 ore. Oare simte si ea ceva?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil ca s-a certat cu fostul Mai incearca.

| T0T a răspuns:

Din punctul meu de vedere ești în friendzone și îți scrie că se plictisește(cum a și zis) ca unui oarecare prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, esti "fratele" ei sau ceva de genul. Sau ce li se spune la aia care sunt bagati in friendzone

| Armenianeek a răspuns:

Probabil. Continuă să vorbești cu ea și afli dacă vrea doar să pierdeți vremea sau chiar are o simpatie pentru tine.
Baftă!

| Rapperităă a răspuns:

Clar da. big grin

| Ioana123456798 a răspuns:

Clar. Ai nevoie de un raspuns de la o fata. Se poate sa simta ceva. Dar se poate sa isi bata joc de tine. Poate ca vrea sa vb cu tine, sa lege o relatie, si apoi sa te faca sa suferi. Ar trebui sa o intrebi si nu o lasa pana nu iti zice un raspuns corect.

P.S: I-ai ceva daca o placi! O s-o impresionezi. Ai grija sa fie ceva scump si dragut. Nu de alea d-un leu.

| AleXXandrU92285 a răspuns:

Da este. posibil sa te placa nu incerca sa te dai mare si incearca sa fi glumet cu ea si sa vorbesti cu prietenele ei cele mai bune despre asta daca te place cea mai buna prietena a ei va sti...