| Andruta7 a întrebat:

Eu vrbesc in fiecare zii cu el si daca il deranjeaza ceva nu imi spune mie, mereu aflu de la prieteni.......credeti ca e prea timid? Sau de ce nu imi spune ce simte?

Răspuns Câştigător
| AnnnaMarrria a răspuns:

Poate ca el considera ca nu sunteti suficient de apropiati. Ar trebui sa ii spui ca ti-ar placea sa afli de la el!
Cel mai bine ar fi sa incerci sa te apropii de el, mai mult happy si sa il faci sa aiba incredere in tine si sa iti spuna in fata fara rusine sau ocolisuri.