| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cum ati reactiona si ce parere va ti face daca un amic un baiat pe mess.in fata webului.V ar cere sa i aratati o tzatzica?laughing

13 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Raspunsul tau este foarte irelevant si foarte agresiv!

| Șâret a răspuns:

1.L-aș înjura vreo 5 minute
2.Aș termina cu un prelung "*** you"
3.L-aș băga la ignore atât pe mess, cât și în realitate.Sau, când vă întâlniți, poți repeta pașii 1 și 2.

| VadTot a răspuns (pentru Șâret):

Cati ani ai?

| Șâret a răspuns:

Mulțumeeesc, asta a fost și intenția.Mai ales partea cu agresivitatea.Aia cu irelevanța...hai s-o atribuim totuși faptului că tu pui o întrebare la care, logic, vrei să ți se răspundă, dar nu accepți niciunul din răspunsuri.winking

| VadTot a răspuns (pentru Șâret):

Ok ai castigat esti multumita mandra de tine?laughing)))

| Șâret a răspuns (pentru VadTot):

Intenția mea nu a fost să "câștig".În fond n-am câștigat nimic.Intenția mea a fost să te conștientizez că o dată ce ai pus o întrebare, trebuie să te aștepți la răspunsuri de orice natură.Și mai idioate, și mai agresive, și mai "irelevante".

| DianaDiia a răspuns:

Doamne, ce întrebare rolling on the floor

| VadTot a răspuns (pentru DianaDiia):

De ce draga?
ce i asa amuzant?

| DianaDiia a răspuns (pentru VadTot):

Mai întrebi? laughing

| Dexaa a răspuns:

Doamnee! Ce întrebare mai e şi asta? Corectează greşelile de gramatică!

| VadTot a răspuns (pentru Dexaa):

Mai bine corecteaza te pe tine din puct de vedere al educatiei pe care o detii si apoi sa mi ceri mie sa scriu corect gramatical! Perfect o care esti! Esti mandra de tine?

| Dana211 a răspuns:

Daca ar fi un prieten bun as incepe sa rad fiind ferm convinsa ca e o gluma dar daca se trezeste unu asa ca l-a apuca pe el cu care abia ma cunosc cel mai probabil ii dau ignore

| maayan a răspuns:

Eu daca asi fi in locul tau nu asi face acest gest pentru ca pot fi incercata sa vada daca cedez usor. Fi tare!