| TROTIL7 a întrebat:

Fetelor, cum a-ti reactiona daca un amic v-ar imbratisa din senin?

15 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ar fi in regula. Te intelegi cu omul, de ce sa nu te imbratiseze? Nu e ca si cand te-ar saruta sau ceva...

Numai ai grija, fetele din ziua de azi din pacate sunt cam lude si interpreteaza te miri ce. Deci, ai grija cu ce persoana ai treaba, ca poate te trezesti ca te cere in casatorie ziua urmatoare big grin

| AnemonaP a răspuns:

Imi plac mult imbratisarile si m-as bucura mult.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Iti spun eu ca ele sunt ipocrite si mint, sti ce se intampla? se face niagara intre picioarele lor

| MissDean a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu si daca amicul e urat...ca majoritatea uratilor is in friendzone.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru MissDean):

Da aici iti dau dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata si fac asta, haha so what e okay chiar i-am spus aseara la un tip ''pot sa te imbratisez''(l-am vazut ca si el vroia si mno) its nice. hihi. Nu inteleg ce e cu voi sinceralaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| AnniaAKN a răspuns:

E o chestie între amici, aș reactiona la fel.Nu înțeleg care-i treaba, eu fac asta tot timpul cu prietenii mei e un fel de a-ți arăta afecțiunea față de ei, nu e așa mare lucru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnniaAKN):

Poate pentru tine e "semn de afectiune" dar sunt destuli tembeli care interpreta altceva din acea imbratisare.

| AnniaAKN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate asta depinde și de gândirea acelei fete, insă eu n-aș cataloga o imbrățiare în gesturile care se interpretează, mai ales când e vorba de o amică.

| Black38 a răspuns:

Eu i-ași da de l-aș julii si apoi l-ași intreba daca mai are tupeu sa o mai faca odata

| TRECEtimpul a răspuns:

As interpreta gestul ca fiind ciudat, dar dragut/dragastos...nu m-ar deranja...:-)

| ViseCiufulite90 a răspuns:

As face si eu la fel.E doar o imbratisare intre amici