| Chocolattex3 a întrebat:

Fumez de un an si ceva dar niciodata nu mi am cumparat un pachet al meu sau am fumat peste 5 tigri pe zi.Au fost si luni in care nu am fumat.Sambata am fumat 2-3 tigari si duminica a inceput sa am dureri de gat la zona amigdalelor si jos in partea traheei unde sunt acele doua oase.Nu tusesc dar am vocea ragusita.

Am cancer? nu trag in plamani.

1 răspuns:
| andrushk50 a răspuns:

Http://www.semneletimpului.ro/......-6467.html

http://www.clicksanatate.ro/......_5892.html

Sa nu mai fumezi niciodata ca nu e bine! Mai ales, nu te ajuta cu niic fumul ala inecator... Mai bine mirosi vanilie decat fum...