| Bixuuuuuu a întrebat:

FUNDA! Vreau sa dau la Academia Fortelor Terestre la Sibiu si as vrea sa-mi cumpar o culegere/carte care sa cuprinza materia si exercitii! Ma puteti ajuta? Si daca mai stiti informatii legate de aceasta facultate, va rog sa-mi spuneti orice! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OohAnamaria a răspuns:

Buna! Sora mea e la Academia Fortelor Aeriene, dar are multi prieteni care sunt la Academia Fortelor Terestre.In acest domeniu(armata) sunt foarte informata.Este o culegere de matematica scoasa de academie.O poti cumpara de pe site-ul academiei.Anul trecut a fost o competitie acerba pentru locuri, atat la fete cat si la baieti.Iti urez mult succes!

| Bixuuuuuu explică (pentru OohAnamaria):

Te rog sa ma ajuti si pe mine cu mai multe informatii! Poti sa ma cauti pe facebook? https://www.facebook.com/d.bianca97
Aici poate vorbim mai multe detalii! te rog sa ma cauti!

1 răspuns: