| fify797 a întrebat:

Hei,
Acum o saptamana mi-a dat un baiat add pe facebook,am acceptat si am inceput sa vorbim

Acum suntem impreuna si ne spunem te iubesc si din astea, dar inca nu ne-am vazut in realitate

Ce as putea face la prima intalnire? happy

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Stai un pic. voi va iubiti dar inca nu v-ati cunoscut si in realitate? Ce iubire mai e asta? Probabil ca nenea' ala e pe interes.
La naiba la prima intalnire incepi sa cunosti cu adevarat persoana de langa tine. Pune-i intrebari despre el, hobby-urile lui, etc! happy

| Lorde92 a răspuns:

Tu accepti asa pe orice necunoscut si mai devii si iubita lui? Dumnezeule! Omul ala poate sa fie un pedofil care se da drept un pustan de varsta ta! Parintii tai stiu ca tu vorbesti cu orice necunoscut? Nu cred! Eu in locul tau as iesi pe afara si as lasa relatiile de pe facebook si mi-as face un iubit in realitate nu pe facebook!

| fify797 explică:

Nuuu,este foarte ok, nu e pedofil sau ceva...si nu este genul de baiat care sa se duca la oricine