| NaPI a întrebat:

Hei,cine stie ce pot folosi pentru ca sa nu mai am buzele uscacioase?
Dau funda :**

Răspuns Câştigător
| analfabet07 a răspuns:

Un gloss, luci de buze strugurel ceva mai transparent.pentur a avea niste buze moi si hidratate :1. exfoliazale-amesteca o lingurita de cafea si ulei de masline (daca nu ai ulei de masline poti folosi si apa)sau amesteca zahar si apa dar nu lasa sa se topeasca zaharul apoi cu unul din amestecuri masazi buzele...2.hidrateazale -cu un luci normal un strugurel ceva (un strugurel in magazinele obisnuite nu e mai mult de 4-5 lei ) sper ca ti-am fost de ajutor.:*:* funda?

| NaPI explică (pentru analfabet07):

Mersi,sigur ca funda :*

6 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Strugurel? lipstick?

| alex500 a răspuns:

Ar fi bun un strugurelbig grin

| NaPI explică (pentru alex500):

Ia stati, nu inteleg ce fel de strugurelbig grinziceti-mi

| alex500 a răspuns (pentru NaPI):

E ca rujul, are gust de fructe si lasa pe buze o ceara transparenta! Te ajuta si cand ai buzele crapate! E foarte bun!

| Simonapuff a răspuns:

Exista un fel de luciu de buze transparent din unt de cocos.hidrateaza excelent se gaseste in farmacii