| Dempsey155 a întrebat:

Hei

Noi baietii in General ne uitam dupa fete.
Intoarcem capul atunci cand trece o Fata pe langa noi...
Dar intrebarea mea Este:
Oare fetele se uita dupa baieti?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta, clar, 100%, cu certitudine iti spun ca si fetele se uita dupa baieti.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Normal ca ne uitam. laughing si noi comentam: uite ce frumos e ala, uite ce dragut e ala, uite ce muschi, uneori uite ce fund laughing) depinde.

| RAY a răspuns:

Categoric,sunt convins ca dupa un barbat frumos, inalt toti isi intorc capul si barbati, am observat eu asta, inconstient percem acel alfa fie ca suntem barbati /femei si femeile percep femeile frumoase ca rivale si ele le scaneaza sa spun asa, daca sunt mai frumoase ca ele slabe sanse sa fie prietene

| R0R0 a răspuns:

Da, o fac.

| UnBroken2016 a răspuns:

Da dar nu ca baietii. Pot sa jur ca unii sunt atat de ratati cand fac asta, se uita cu o moaca de aia de violator in serie de parca nu au mai vazut un fund in viata lor. Unii chiar sunt patetici.

| CinVasileeee a răspuns:

Fetele se uita si la fund daca nu ai stiut!

| AndreiMarin85 a răspuns:

Da se uita mai ales la fundul baietilor asa ca mai bine incepi sa exersezi ca sa ai un fund rotund si ferm...