| lavinutsa10 a întrebat:

Am de nevoie de un sfat...Una din prietenele mele i-a spus altei prietene ca eu am despartit-o de iubitul ei,ca am vorbit cu el (ceea ce nu e adevarat ) si ca i-am spus minciuni despre ea.Nu stiu ce sa fac sa ii spun ca nu ii adevarat sau sa o las sa creada lucrul asta... Oricum nu mai am incredere in nimeni Ajutati-ma, nu am cu cine sa ma consult ..NU AM PRIETENI ADEVARATI sad

Răspuns Câştigător
| BlaaBlaa a răspuns:

Impuneti punctul de vedere, spune-i ca tu nu ai face asa ceva ca, nu te-ai baga in relatia altuia mai ales a prietenelor tale. De ce sa o lasi sa creada ceea ce nu ai facut? Spune ca tu nu vrei sa pierzi o prietenie din cauza unei minciuni. Daca vede ca, esti indignata de ce se intampla si vede ca, vrei sa clarifici lucrurile ai multe sanse sa te impaci, dar daca lasi asa o sa creada ca, chiar ai facut asta.

1 răspuns: