| rockellmy35 a întrebat:

Hei,TPU.Am o intrebare dar e o poveste tare lunga..incerc sa o scurtez cat pot..deci:am un prieten care ma iubeste enorm de mult si eu pe el dar nu vrea sa fim impreuna pentru ca am mai fost de multe ori si l-am cam lasat balta de multe ori-DAR CREDETI-MA AVEAM MOTIVE INTEMEIATE! si acum noi ne vorbim gen "te iubesc", "te pup" etc.dar nu suntem impreuna...dar asta nu e principala problema,problema e ca el imi spune cat de mult ma place dar nu vorbeste in mod direct aproape de loc cu mine(suntem in aceeasi clasa, in a7-a)..si el sta cu toate curvele clasei si se "joaca cu ele" si cu mine abia vorbeste.dar eu tin foarte mult la el si el la mine si probabil ca nu isi da seama ca ma raneste si eu sunt o fire destul de geloasa..nu stiu...am fost de nenumarate ori impreuna dar niciodata nu ne-am sarutat! sau tinut de mana! ce relatie e asta? Nu stiu.ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

Relatie la 13 ani. Voi chiar nu aveti ce face? Si lumea se mai mira de ce unele raman insarcinate la 16 ani...

| Florian_Pavel_1992 a răspuns (pentru Evelyn666):

16? o_O... fi serioasa laughing se poate si mai devreme

| rockellmy35 explică (pentru Evelyn666):

Eu nu fac parte din categoria de curve...si nu e ceva uau sa ai o relatie la varsta asta..cunosc fete care au aceasta''relatie'' de la 10 ani cand nici nu sti unde e sus si unde e jos...eu chiar sunt una din fetele cuminti si care se concentreaza si pe lumea, pe viata si pe scoala(in primul rand)-si dupa cum a m zis nu suntem intr-o relatie practic..de accea v-as ruga pe toti sa raspundesti cu ajutor nu cu critici..ms,oricum! happy

| RedVelvet a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i ce te deranjeaza. Poti incerca tu sa il tii de mana sau sa il saruti si sa "aranjezi" sa petreceti timp impreuna. Succes!