| omsuparat a întrebat:

Anul trecut am avut niste conversatii cu un baiat. Acela s.a laudat ca m.a... insa eu sunt virgina...acum toti rad de iubitul meu. Ca sta cu mine.dar eu il iubesc...ma doare sufletul...ce pot face sa ies din situatia asta? funditAapuppy dog eyes

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chiar n-are cine sa-i sparga fata badaranului? big grin
Prietenul tau ar trebui sa se ocupe de asta happy
Ce prostii va invat... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Daca ii "spage fata" lui ala denota mai multa inteligenta ca el? asta sunt pentru copii prostii de 15 ani ca la altceva nu ai pretentii la ei

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

E vorba de orgoliu, nu de inteligenta.
Personal asa as proceda, ca n-ai cum sa-i explici unui prost ca e prost. Daca incerci sa-i arati inteligenta in vorbe, iese o telenovela pe 3 sezoane, in care tot el cauta sa dea ultima replica, si te faci de rahat mai rau, e ca si cum ai confirma laudele lui, daca stai la discutii.
Abia dupa o bataie buna, sau dupa ce il faci sa stea o saptamana inchis in casa, ai parte de liniste.

| omsuparat explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu am doar 15 ani..si..sunt terminata.nu stiu ce sa mai fac..numai am liniste deloc...crying.Si. iubitul meu are 18 si este prima mea iubire, il iubesc mai mult decat pe mine, nu vreau sa il fac de ras.sad.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru omsuparat):

Atunci spune-le parintilor tai ca acel baiat iti strica reputatia, normal ar fi sa te ajute ei. Sa nu-ti fie rusine sa apelezi la parinti, ca e totusi o treaba serioasa, ar trebui sa stie si ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai sa te iei dupa gura lumii nu o sa ajungi nicaieri, nu trebuie sa iti pese de ce gandesc altii.

| Borsko a răspuns:

Da-i virginitatea, nu mai rade nimeni, si profitati amandoi.

| ana5 a răspuns:

Buna.Gura lumii niciodata nu o s-o poti inchide...din pacate.Lumea crede doar ce vrea, deci nu prea ai ce face in aceasta privinta... oricum, conteaza ce crede iubitul tau si daca te crede, nu ce cred altii.

| omsuparat explică (pentru ana5):

El ma cunoaste, si stie cum sunt...si nu sunt deloc curva.happy

| RullerOfAllEvil a răspuns:

Poate i-o fi ciuda ca nu a reusit sa te.
In orice caz, da-l in p... artea cealalta.
Tu vezi-ti de viata ta, de prietenul tau, si nu te mai stresa de ce zic unii cretini. Ca asta vei mai intalni multi in viata...