| Anttooo a întrebat:

-Heii,bunaa TPU!
Am si eu o intrebare:
Imi place de un baiat,suntem prieteni foarte buni,ne spunem aproape toate secretele intre noi.Mie imi cam place de el,nu am nicio idee cum sau ce sa fac ca sa aflu daca si lui ii place de minethinking Si nu sunt in stare ca sa il intreb asa ceva.
Va rog, ajutati-ma!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de preferat sa ramaneti la acest stadiu de relatie, adica sa fiti amici, chiar confidenti unul altuia, spun asta pentru ca in majoritatea cazurilor cei ce au trecut la nivel urmator s-au certat apoi si nici amici nu au mai ramas. Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru funda! Sper sa iti pot fi de ajutor si alta data.

2 răspunsuri:
| stefii58 a răspuns:

Ăăăăă..ai zis ca ai o intrebare. dar nu vad nicaieri unde e '? '. rolling on the floor))))