| nicooo a întrebat:

Ma numesc Nicoleta si am 13 ani! In vara care a trecut.am cunoscut un baiat, un baiat pe nume Gabiriel( Gabi ). Imi place foarte mult de el.si este doar cu 2 luni mai mare ca mine ( aprilie-iunie). Intr-un timp. incepusem sa fim cei mai buni prieteni dar de fiecare data cand eram intrebata."Iit place de el?" spuneam "Nuuuuu!". si ma fortam sa cred acest lucru chiar daca nu era adevarat. Nu vroiam sa accept ca imi place de el sub nicio forma. Acum a inceput scoala, iar lucrurile s-au schimbat ( el este cu o clasa mai mare ). Nu mai iesim impreuna dar totusi suntem prieteni"Buna!- Buna!" tot ne spunem cand ne vedem.Intr-un timp se zvonea ca el ma place si ca ar vrea o relatie cu mine. Nu este un baiat rau, este un baiat cuminte, bun la invatatura si.foarte frumos din punct de vedere fizic. El am mai avut relatii dar doar cu fete mai mari ca el.de obicei mai mari cu o clasa. Stiu ca am doar 13 ani dar eu nu am mai avut niciodata o relatie cu un baiat. pentru ca nu am gasit baiatul potrivit, dar de acest baiat chiar imi place. Nu vreau o relatie care sa presupuna neaparat saruturi lungi si nopti amoroaselaughing. dar vreau sa stiu ca e langa mine si ca in primavara voi aveam pe cineva cu care sa pot sa ma tin de mana in timpul unei plimbari prin parc. Vreau pe cineva care sa imi fie aproape. Nu stiu cum sa ii atrag atentia si cum sa ma apropii de el. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap. dar.sad. cum. el sta numai cu. prietenii lui de la el din clasasad. si chiar daca ar vrea sa stea cu mine. prieteni sai ar face misto de el. t. g. a si mary.multumesc pentru ajutor:*

3 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Nico de cand va cunoasteti daca era sa fiti impreune deja trebuia sa fiti eu zic sa nu t ambalezi si totul o sa vina de la sine

| myrazvy a răspuns:

Nu esti pragatita pentru un iubit, puteti avea o relatie de amicitie foarte buna.mai tarziu peste 3 ani puteti fi impreuna.

| Butsilee a răspuns:

Poi daca inima te duce la ellaughingCa nu stiu cum sa mai zicthinking Fii impreuna cu elthinking vorbeste cu elthinking Iar in legatura cu noptile amoroare esti pre mica iar el daca iti cere asa ceva si te decizi sa fii cu el tragei o palma din partea meawinking