| anonim_4396 a întrebat:

Heii :*. ce parereaveti despre 54 kg si 1.69 inaltime? :* credeti ca e okei?

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E CEA MAI MARE PROSTIE.LA 1.69 AR TREBUI SA AI 68-70 KG NU 54. O sa fi subnutrita, scheleitica, garantat.

| Irinami21 a răspuns:

Draga mea... Nu coneazta cate kg ai sau ce inaltime trebuie doar sa te simti bine in pielea ta. asta e tot ce conteaza!

| gabytza2013 a răspuns:

Da cred e foarte ok...

| NastyCatii a răspuns:

Myky are dreptate si tu ai greutatea optima pentru inaltimea ta dar conteaza si alte aspecte cum ar fi varsta, activitatile si pur si simplu "forma" pe care ai mostenit-o

| SweetGirl19 a răspuns:

Foarte Ok. Asa am si eu :*