| Beatrice2810 a întrebat:

Hey... Am nevoie ft mare de ajutorul voastru.Imi place d un baiat cu 2 ani mai mare ca mine... As vrea sa il fac sa seindragosteasca de mn.Ne intelegem ft bine, ne ascultam unul pe altul dar cand vb cu el parca ma pierd, dar el are o iubita care arata ft bn.Astept pareri de cum as putea sa il cuceresc!
MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| andrutzakiss a răspuns:

Din prietenie se naste si dragoste

| Beatrice2810 explică (pentru andrutzakiss):

Da dar el o iubeste ft mult pe iubita sa.,

| Claudiaa1998 a răspuns:

Buna happy Dupa numele tau imi dau seama ca ai 12 ani.iar baiatul pe care il placi are 14 ( ca mine big grin ), deci, la varsta asta nu poate fi vorba de iubire ci doar de o joaca de copii, sunt sigura ca intre el si acea fata nu e nimic serios..deci ai sanse la el. Dar te sfatuiesc sa mai astepti putin pana sa intri intr-o relatie..esti copil inca, traieste-ti viata, joaca-te cu prietenii. vei avea timp sa te gandesti la baieti cand vei mai creste putinwinking happy

| Beatrice2810 explică (pentru Claudiaa1998):

Nu...defapt am 14 iar el are 15 ani si jum si o iubeste mult pe fata aia sad