| Lavinia20 a întrebat:

Hey buna
am si eu o intrebare
big grin
Ce inseamna "torpila" in acest contextlaughing
"torpila rolling on the floor te omor ca sunt samurai jackrolling on the floor"
am lasat pe hi5 un comm la cineva ca o poza si era o fata si un baiat baiatul e coleg de liceu ca mine... si i-am zis ca sunt frumosi. fata a rs si mi-a multumit si am pus o inimioara
si baiatul a scris ce am pus mai sus
rolling on the floor
imi puteti sa-mi spuneti ce inseamna "torpila" in acel context
rolling on the floor

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa insemne e penisul.

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Hehhelaughing Cred ca a vrut sa zica ca te omoara! Adica ca nu trebuia sa spui asta. Am cautat in DEX si cica torpila inseamna a nimici a bate a scufunda etc. Deci mai exact sa-ti retragi comentariul sau te va ''omori''. Mai bine ii dai un comm inapoi si intreaba-l si pe el ce inseamna... el ar trebui sa stie mai bine big grin

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Hehhelaughing Cred ca a vrut sa zica ca te omoara! Adica ca nu trebuia sa spui asta. Am cautat in DEX si cica torpila inseamna a nimici a bate a scufunda etc. Deci mai exact sa-ti retragi comentariul sau te va ''omori''. Mai bine ii dai un comm inapoi si intreaba-l si pe el ce inseamna... el ar trebui sa stie mai binebig grin