| doareusitpu a întrebat:

De ce nu mai pot sa ma conectez pe mess? imi apare ceva de genu troubleshoot.si pe unele siteuri imi apare https taiat cu o linie rosie.
va rog ajutati-ma!
funda

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Nu este de la mess. vezi ca nu ai ora si data setata corect.

| doareusitpu explică (pentru pcsick):

Mersi foarte mult am rezolvat cele 2 probleme.AN NOU FERICIT

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Reinstaleaza messu! Daca nu merge nici asa intra pe situ lor si dai ca ti-a fost compromis contul si ca vrei sa schimbi parola, iti va cere intebariile de siguranta si sa te loghezi pe situl lor adica in aceea parte unde iti poti verifica si mailu.
Bafta!
Sper ca te-am ajutat! >big grin