| Petronela a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce va place voua la o fata?(exterior si interior). P. S.:detaliati si explicati-va raspunsul.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Costea10 a răspuns:

Uite raspunsul meu :
La o fata in primul rand ma intereseaza ceea ce are in cap. Adica sa vrea sa faca ceva cu viitorul ei. Nu una care e prostituata de la 15 ani. Pe mine asemenea persoane ma dezgusta. Sa fie o fata simpla, cu o stare financiara normala, cu parinti normali, sa fie cat de cat, acceptabila la comportament. Apoi, nu imi trebuie una cu ditamai silicoanele si fundu mai stiu eu cum. O fata perfect normala, draguta (nu neaparat ce-a mai draguta) una acceptabila, care sa imi ofere ceea ce ii ofer si eu "iubire"

Asa gandesc eu! Poate ca gresesc. bafta! :*

3 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Exterior+interiorhappy
pai trebuie sa arate binisor.
degeaba arata bine daca nu are minte si invershappy

| louis3 a răspuns:

Ca raspuns: ochii, sunt primii in care ma uit, dupa care ii urmaresc buzele iar apoi felul in care gesticuleaza! In general imi plac fetele putin timide, care stiu atunci cand sa vorbeasca si sa taca atunci cand este nevoie, modeste si amuzante.

| maaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai exterior : cum arata, sani, fund, fata, daca este imbracata bine, nu ca o cocalara si nu o luna cu aceleasi haine sau mai rau l e schimba doar de Craciun, daca e machiata prea abundent este nasapa,
Interior :daca stie sa se comperte, adica nu sa injure sa fumeze, sa nu vrea sa atraga atentia la toti si cam atat big grin