| Katerrine a întrebat:

Cum este baiatul/fata visurilor voastre? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

In primul rand sa fie sincer, sa nu fie exagerat de gelos, sa aiba simtu umorului si sa aiba gust bun la imbracat.

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pai sa nu fie mincinos,sa fie frumos, sa nu fie gelos, sa aiba muschi xD, sa fie inalt{de la 1, 78}, sa ma inteleaga, sa ma iubeasca.
Sper ca te-am putut ajuta!
Noapte buna!

| rutanklan a răspuns:

Eu insumi

| FuckSchool a răspuns:

Sa fie cat de cat dragut, sa ma iubeasca, sa nu ma minta, sa nu fie gelos, sa am incredere in el happy.

| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai, acum sunt in momentul cand as spune ca prin siplul fapt de a ma iubi sincer este baiatul visurilor mele. e ok daca pe langa arata si bine big grin smug nu ma supar. dar esenta este sinceritatea si increderea

| Batistuță a răspuns:

Eu am ceva cu băieții imaturi. Bine, nu chiar foarte imaturi dar să aibă un strop de sarcasm în el și să fie amuzant și totuși : misterios. Sunt nebună, nu?laughing

| Katerrine explică (pentru Batistuță):

Nu, mie imi plac cei cu parul lung - fiecare cu gusturile sale big grin